Відповідно до «Закону про захист прав споживачів», кожен покупець має право на обмін або повернення товару протягом 14 днів з моменту покупки.
У якому разі можна скористатися поверненням чи обміном?

Політика повернень коштів

Повернення Вашої оплати можливе у таких випадках:
замовлення було скасовано Вами заздалегідь, до дати доставки зазначеної у Вашому замовленні;
повторна оплата за замовленням;
якщо необхідна доплата за замовленням для його успішної доставки.
Якщо Ваше замовлення вже доставлене – повернення оплати по даному замовленню не може бути здійснене. Якщо у Вас є зауваження щодо якості букета , як компенсацію ми можемо зробити доставку подарунка або доставку букета від нашої компанії.

Оскільки квіти, цукерки, фруктові кошики – це продукти, що швидко псуються, наша компанія залишає за собою право зміни складу і зовнішнього вигляду товару на 20-25% із збереженням загального вигляду і вартості компонентів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що живі квіти належать до категорії товарів, що не підлягають поверненню. Ви маєте право відмовитися від прийняття товару в момент доставки, за умови невдоволення якістю квітів. Після отримання/прийняття квітів, повернення товару не приймається. У разі виникнення додаткових питань Ви можете зв’язатися з адміністрацією за телефонам: +38 068 920 49 49, +38 095 920 49 49.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.