Наш асортимент широко представлений різноманітними букетами та кошиками. За потреби флористи-консультанти допоможуть знайти для вас найбільш оптимальний варіант. Наприклад, недорогі, але яскраві та пишні букети, складені з доступних за ціною квітів. Або по-справжньому шикарні композиції з троянд, які своєю елегантністю та багатством здатні розтопити будь-яке серце.

При цьому, навіть якщо ви придбаєте в інтернет-магазині Osocorflowers.com найбільш доступні букети, все одно отримаєте по-справжньому високу якість обслуговування. А обраний букет буде складений справжніми професіоналами.

Замовити букет квітів в Osocorflowers.com – це ваша унікальна можливість швидко, легко та недорого зробити повноцінний подарунок без будь-яких додаткових витрат.

Анонімна доставка!

Хочете зробити сюрприз близькій людині? У нас є послуга «анонімної доставки», в рамках якої одержувач не дізнається Вашого імені та типу подарунка аж до моменту отримання та прочитання листівки. Необхідно вказати “анонімна доставка” під час оформлення замовлення.

Доставка без адреси можлива!

Ви не знаєте адресу одержувача? Вкажіть його номер телефону, і ми самостійно узгодимо з ним зручне місце та час вручення букета. Зробити це можна у формі замовлення, вказавши номер телефону в полі «Одержувач».

Карта БЕЗКОШТОВНОЇ доставки по Києву:

Звертаємо Вашу увагу, що замовлення, розміщене після початку інтервального проміжку доставки, буде автоматично перенесене на наступний часовий інтервал доставки. У разі замовлення на суму менше 1500 грн доставка оплачується окремо та складає від 200 грн. Доставка квітів по Київській області до 30 км від межі міста становить від 450 грн. Прийняття заявок здійснюється з 9:00 до 20:00 без вихідних.  Якщо Ви зробили замовлення після 20:00, то Ваше замовлення буде оброблено після 9:00 наступного дня. Мінімальний термін виконання замовлення 2-3 години. В інші міста України доставка здійснюється впродовж 1-2 днів, вартість доставки складає від 350 грн.   Оплата На цій сторінці Ви можете ознайомитися з доступними варіантами оплати Вашого замовлення. Для здійснення оплати необхідно перейти на сторінку Оформлення замовлення

Онлайн оплата Visa / MasterCard

Платіжна система WayForPay приймає оплати Visa / MasterCard / Maestro. Система підтримує 3D secure. Для здійснення платежів з інших країн світу, рекомендуємо обрати платіжну систему WayForPay. Валюта картки не має значення, оскільки відбувається автоматична конвертація валют у гривню за курсом платіжної системи. Перед проведенням оплати ми рекомендуємо перевірити, чи відкрита Ваша картка для розрахунків в Інтернеті. Будь ласка, перевірте, що всі дані вказані вірно (П.І.Б. власника латинськими літерами (англійський алфавіт).

Оплата готівкою

Оплата готівкою кур’єру Замовлення можна оплатити готівкою кур’єру під час отримання. Після розміщення замовлення менеджер обов’язково зв’яжеться з відправником для перевірки всіх деталей. У деяких випадках, ми залишаємо за собою право попросити внести 50% передплату. У разі виникнення додаткових питань Ви можете зв’язатися з нами за номерами, які вказани на сайті.

Повернення товару

Звертаємо Вашу увагу на те, що живі квіти належать до категорії товарів, що не підлягають поверненню. Ви маєте право відмовитися від прийняття товару в момент доставки, за умови невдоволення якістю квітів. Після отримання/прийняття квітів, повернення товару не приймається. У разі виникнення додаткових питань Ви можете зв’язатися з адміністрацією за телефонам: +38 068 920 49 49, +38 095 920 49 49.